BRAMY GARAŻOWE LEGBUD GARGULA

LEGBUD GARGULA jest podmiotem wchodzącym w skład grupy GARGULA.

 

Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy, świeże pomysły oraz dbałość   o szczegóły  sprawiły, że nasza firma znalazła ogromne uznanie na rynku budowlanym i jest dziś jednym z największych producentów bram w Polsce.

 

Bramy LEGBUD GARGULA to połączenie klasycznej prostoty działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkowane w każdym niemal rozmiarze i w różnych standardach wyposażenia, stanowią najbardziej popularne rozwiązanie problemów bezpieczeństwa przydomowych garaży.

 

BRAMY UCHYLNE

Bramy garażowe uchylne z serii GARSTA stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno w budownictwie indywidualnym jak i wielomieszkaniowym. Łączą one w sobie prostotę działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Konstrukcja bram uchylnych gwarantuje cichą i niezawodną pracę. Bramy z serii GARSTA produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, z bogatym wyposażeniem dodatkowym.

 

Więcej

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy segmentowe firmy LEGBUD GARGULA nie potrzebują wolnej przestrzeni przed garażem. Dzięki swojej solidnej konstrukcji charakteryzują się bezawaryjną pracą oraz wysoka izolacją termiczną i akustyczną. Bramy segmentowe z serii FUTURE oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej co ułatwia ich dopasowanie do stolarki i elewacji budynku.

 

Więcej

BRAMY ROLETOWE

Bramy roletowe LG-77 to wyroby wykorzystujące nowoczesną technologię z korzyścią dla wygody użykownika. Płaszcz bramy "nawija się" na wał do skrzynki, co daje możliwość zaoszczędzenia miejsca zarówno w garażu jak i na podjeździe. Bramy roletowe umożliwiają parkowanie pojazdu bezpośrednio przed bramą.

 

Więcej

BRAMY ROZWIERNE

Bramy garażowe dwuskrzydłowe to tradycyjne zamknięcie otworu wjazdowegogarażu lub innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. Bramy otwierają się na zewnątrz i nie wymagają wolnego miejsca w garażu co umożliwia maksymalne wykorzystanie wewnętrznej powierzchni pomieszczenia.

 

Więcej

KONTAKT

IRPLAST

ul. OGRODOWA 4
24 -300 OPOLE LUBELSKIE

tel/fax:             81 827 62 86
kom:                 883 687 907
e - mail:           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NASI PARTNERZY