O FIRMIE

Naszym mottem jest: profesjonalizm, rzetelność i uczciwość !

Działamy na rynku już 11 lat i należymy do wąskiego grona najbardziej doświadczonych podmiotów w branży okiennej. Tak długi okres pracy z wieloma różnymi profilami okiennymi PCV dają nam znaczącą przewagę wiedzy praktycznej, dzięki której jesteśmy w stanie wiarygodnie i rzetelnie doradzać Państwu przy wymianie stolarki okiennej.

Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń.

Zadowolenie klienta z efektów naszej pracy jest dla nas największą nagrodą. Do każdego zadania podchodzimy z równym zaangażowaniem. Uważnie wysłuchujemy oczekiwań zleceniodawców i zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Zawsze dążymy do całkowitego zadowolenia klienta, oferując profesjonalną obsługę i doradztwo, montaż i opiekę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje oraz poziom oferowanych przez nas usług i produktów. Nasz profesjonalizm i solidność zostały potwierdzone licznymi referencjami od zadowolonych klientów - zarówno indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania przez telefon lub osobiście w naszym biurze w Opolu Lubelskim.

 

Zapraszamy !!!

 

 

 

 

KONTAKT

IRPLAST

ul. OGRODOWA 4
24 -300 OPOLE LUBELSKIE

tel/fax:             81 827 62 86
kom:                 883 687 907
e - mail:           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NASI PARTNERZY